Vrijwilliger van het jaar: Imke van der Steen

Vrijwilligers zijn super belangrijk voor onze vereniging. Zij zorgen ervoor dat alle trainingen, activiteiten en vele andere zaken in goede banen worden geleid. Eens per jaar staan we hier nog eens extra bij stil en zetten we een van deze vele vrijwilligers in het zonnetje als 'vrijwilliger van het jaar'.

Dit jaar is dat Imke van der Steen. Imke staat elke vrijdagavond op de baan (ook in de zomer) om de shorttrack training te geven. Daarnaast runt ze het kledingfonds en heeft zij geregeld dat veel van onze leden nu super trots kunnen sporten in een uniek T-shirt van 75 jaar IJCE.
 
Op vrijdag 10 september heeft het bestuur aan Imke de grote wisselbeker die hoort bij deze mooie titel overhandigd.
 
Imke: heel erg bedankt voor al je inspanningen voor de club!