Inschrijven en afmelden

De clubkampioenschappen 2016-2017 vinden plaats op zaterdag 4 februari en zondag 5 februari 2017.

Inschrijven en afmelden voor de clubkampioenschappen is vanaf nu mogelijk tot en met 31 januari 2017.

Klik hier om in te schrijven of af te melden voor de clubkampioenschappen.

Afstandenprogramma

Categorie 4 februari 5 februari
Pupillen F en E100300
Pupillen D en C300500
Pupillen B en A300500700
Junioren C 5005001000
Junioren B50010005001500
Junioren A50010005001500
Licentiehouders: (Neo-)senioren, masters500150010003000
Niet-licentiehouders: (Neo-)senioren, veteranen5001500