Coachschema langebaan

Datum Dag/tijd Wedstrijd Locatie Cat Coach1 Coach2
Oktober 2015
24-10-2015 zaterdag 18:30 Trainingswedstrijd 1 Eindhoven Pupil - masters Annemarie Paula
31-10-2015 zaterdag 18:30 Trainingswedstrijd 2 Eindhoven Pupil - masters Annemarie Yvonne
31-10-2015 zaterdag “ Gerard Ettes Trofee ” toernooi Hoorn Pupillen A, B, C - 5j / 5m Leon Berden
November 2015
7-11-2015 zaterdag 18:30 Trainingswedstrijd 3 Eindhoven Pupil - masters Sandy Annemarie
14-11-2015 zaterdag GK Sprint + GAK 500/1000 Breda Jun C - masters  Klasse 1-4 Luuk Jos
15-11-2015 zondag GK Sprint (2e dag) Breda Jun C - masters Klasse 1-4 Luuk Jos
21-11-2015 zaterdag 18:30 Trainingswedstrijd 4 Eindhoven Pupil - masters Ruud Pascal
21-11-2015 Int Pupillentoernooi Deventer Pupillen Sandy Michelle van S
28-11-2015 zaterdag GK Supersprint Breda Jun C - masters Geen limiet Luuk Jos
later bekend Interclub toernooi Deventer Junioren Sandy Erwin vd B
December 2015
12-12-2015 Forderkreis Pokal Grefrath Pupillen Yvonne Manon van D
12-12-2015 Pupillentoernooi IJCE Eindhoven Pupillen Leon Berden Gea Bogerd
12-12-2015 zaterdag GK Pupil / Junior A/B/C Breda Pupil Geen limiet  Jun 1-4 Luuk Jos
13-12-2015 zondag GK Junior A/B Breda Klasse 1-4 Luuk Jos
19-12-2015 zaterdag 18:30 Trainingswedstrijd 5 Eindhoven Pupil - masters Sandy Yvonne
20-12-2015 zondag 18:30 Trainingswedstrijd 6 Eindhoven Pupil - masters Manon van D Annemarie
Januari 2016
2-1-2016 zaterdag 18:30 Trainingswedstrijd 7 (vierkamp) Eindhoven Pupil - masters Annemarie Jos S
3-1-2016 zondag 18:30 Trainingswedstrijd 7 (2e dag) Tilburg Pupil - masters Annemarie Erwin vd B
16-1-2016 zaterdag GK Senioren Breda (neo)sen+master 1-4 Sandy Annemarie
16-1-2016 Theo de Wals trofee Enschede Pupillen Erwin v.d. Bogaert Paula
17-1-2016 zondag 18:30 Trainingswedstrijd 8 Eindhoven Pupil - masters Leon Berden Pascal
17-1-2016 zondag GK Senioren + GAK 3k/5k Breda GAK: snelste 8/16 Sandy Han
30-1-2016 Clubkamp IJCE Eindhoven Eigen trainers
A1, B1 en C1
Leo Scheepers
31-1-2016 Clubkamp IJCE Eindhoven Eigen trainers
A1, B1 en C1
Han
Februari 2016
13-2-2016 zaterdag 18:30 Trainingswedstrijd 9 Eindhoven Pupil - masters Sandy Yvonne
20-2-2016 zaterdag 18:30 Trainingswedstrijd 10 Eindhoven Pupil - masters Pascal Jos S
21-2-2016 zondag GAK 1500 Tilburg Jun C-masters Klasse 1-4 Luuk Jos
(Han reserve)
27-2-2016 zaterdag GAK 5k/10k Eindhoven Jun-masters Sandy Jaap Bal
Maart 2016
5-3-2106 AIJC Interclub Toernooi Alkmaar Pupillen+Junioren Sandy Pascal van A
12-3-2016 zaterdag 18:30 Ploegenachtervolging Eindhoven Pupil - masters Ruud Andre Jansman
later bekend Stedentoernooi Nijmegen Junioren + neo Jos S Eelco Mulder


Voor de xlsx (excel) file van het coachschema langebaanwedstrijden klik hier.